Celorepublikový projekt Obec Občanům konečně dorazil i do Dobrné

Vážení spoluobčané,

přínášíme Vám závěrečnou zprávu a výsledky obce  Dobrná v rámci celorepulbikového projektu Obec občanům. .

Vážení občané,

naše obec se zapojila do projektu Obec Občanům, který pomáhá získat domácnostem, firmám i spolkům nové prostředky pro budoucí rozvoj. V první fázi projektu jsme pro naše občany vyjednali prostřednictvím obecní energetické soutěže exkluzivní cenové a férové smluvní podmínky za elektřinu a plyn.

Více informací naleznete v přiloženém materiálu nebo v letáčku ve vaší schránce. Využijte možnosti získat další volné prostředky pro vaši domácnost a přidejte se k více než 53 000 domácností, které již prostřednictvím projektu Obec Občanům ušetřili. Na www.dobrna.obecobcanum.cz najdete další doplňující informace, anebo se rovnou můžete přihlásit on-line.

STREETVIEW GOOGLE

ZAJÍMAVÉ ODKAZY