NOUZOVÝ STAV

Vážení spoluobčané,

jak jistě všichni víte, od 10.3.2020 platí Mimořádná opatření nařízená Ministerstvem zdravotnictví a od 12.3.2020 se usnesla vláda ČR vyhlásit Nouzový stav v souvislosti s prokázáním koronaviru označovaným jako SARS CoV-2 na území České republiky.

Co se skrývá pod mimořádnými opatřeními a nyní i pod vyhlášením Nouzového stavu vám jistě nemusím opakovat, média nás o tom všude podrobně informují.

Bohužel tedy musíme zrušit všechny plánované společenské akce v nejbližším období, je třeba eliminovat kontakt mezi občany. Obecní úřad pro vás bude otevřen a nápomocen dle možností. Kdykoliv se na nás obracejte telefonicky. Také krám pro vás bude otevřen, navštěvujte ho prosím, eliminujte tak kontakt s více lidmi ve velkých nákuních centrech.

Dejte si prosím zároveň pozor i na změnu autobusových linek, některá odpadnou, protože dopravce se bude chovat jako o prázdninách (informace budou rozvěšeny a jsou i na našiuch webových stránkách).

Chtěl bych vám všem popřát pevné nervy, našim starším spoluobčanům pevné zdraví, ale hlavně požáadat vás všechny o nadhled nad touto situací. Není třeba tvořit velké zásoby, utrácet peníze za dnes již předražené respirátory a desinfekce. Chovejte se opatrně, dbejte na hygienu a zbytečně se nestresujte, protože stres zapříčiní více chorob a potíží nežli tento vir.

V případě potřeby jsme tu pro vás

za zastupitele obce Dobrná - Petr Dvorský

RYCHLÝ KONTAKT