Mimořádné opatření

Vážení spoluobčané,

zajisté sledujete vývoj ohledně Corona viru a omezení Vlády ČR, potažmo jednotlivých ministerstev. Nouzový stav skončil a začíná pomalé ustupování v mnoha omezeních. Není to ale konečný výsledek několikaměsíčního snažení a omezování se. I nadále platí dodržovat vysokou hygienickou opatrnost, stále eliminovat své působení ve skupinách obyvatel vyšších než 10 lidí.

Prosím všechny o stálou opatrnost a hlavně solidaritu vůči svému okolí, starším a nemocným občanům. Nyní jsme si všichni zvykli na určitou opatrnost, omezovali jsme se a zkusme se těchto pravidel ještě nějaký čas držet, abychom se mohli co nejdříve vrátit k "normálnímu životu".

Děkuji za snahu všech! Děkuji dámám, které nám šily roušky. Vám, kteří jste je zodpovědně nosili á trpěli je i ve svých zaměstnáních. Vydržme to ještě chvíli, ještě není zdaleka vyhráno! Užívejte jarních dnů a buďte opatrní!

Petr Dvorský, starosta obce Dobrná

Stáhnout přílohy: